Головна Фотогалерея

Відеогалерея

Бібліотечна карта

 

Меню

Нові надходження

Євромайдан. Хроніка відчуттів АЕРОПОРТ
Сергій Лойко

МАТЕРИНСЬКА МОЛИТВА ГІБРИДНА ВІЙНА
Євген Магда

Мадонна перехресть МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ПРОЦЕС
Галина Вдовиченко

СОЛО ДЛЯ СОЛОМІЇ ШЕПТИЦЬКИЙ від А до Я
Терещук Г., Думанська О.

ТАНҐО СМЕРТІ

СТІВ ДЖОБС

людина, яка мислила по-іншому

Блюменталь Карен

 




 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

* * *

Електронне урядування ( Е - урядування) — спосіб організації державної влади за допомогою систем локальних інформаційних мереж та сегментів глобальної інформаційної мережі, що забезпечує функціонування органів влади в режимі реального часу та робить максимально простим і доступним щоденне спілкування з ними громадян, юридичних осіб, неурядових організацій. Головною складовою електронного урядування є електронний уряд — єдина інфраструктура міжвідомчої автоматизованої інформаційної взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування з громадянами та суб'єктами господарювання. Він не є доповненням або аналогом традиційного уряду, а лише визначає новий спосіб взаємодії на основі активного використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) з метою підвищення ефективності надання державних послуг.

Як подати запит на інформацію

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому обов’язково зазначається: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є); загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо  запитувачу це відомо); підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Загально можлива форма запиту на інформацію

У МінЮсту - відтепер ключові документи можна отримати за допомогою онлайн-сервісів. Не гайте часу в чергах - 5 простих кроків для отримання документів онлайн.

пряме посилання на сайт міністерства юстиції України

* * *

 

Copyright CBS © 2008 8
Сайт розроблено Тернопільською Центральною міською бібліотекою
Всі права захищені